Vyhledávání

rozšířené vyhledávání

Výběr jazyka

...
Obec Vendryně
gmina Wędrynia

Zastupitelstvo obce

Zastupitelstvo obce Vendryně 2018 - 2022

Jednací řád zastupitelstva obce Vendryně

 

členové zastupitelstva:

Báča David - d.baca@vendryne.cz

Bazgierová Alena, Mgr., členka rady - a.bazgierova@vendryne.cz

Ferencová Marieta, MUDr. - m.ferencova@vendryne.cz

Chlebková Jana - knihovna@vendryne.cz

Kraina Jan, Ing. - j.kraina@vendryne.cz

Kubiczek Zbyhněv - z.kubiczek@vendryne.cz

Lakota Marek, Ing. - m.lakota@vendryne.cz

Motyková Jiřina, Bc. - dps@vendryne.cz

Ondraszek Janusz, člen rady - j.ondraszek@vendryne.cz

Peprník David, člen rady - d.peprnik@vendryne.cz

Raszka Bohuslav, místostarosta - mistostarosta@vendryne.cz

Sikora Raimund, Dis., starosta - starosta@vendryne.cz

Špaček Ivo, Ing. - i.spacek@vendryne.cz

Váňa Petr, Ing. MBA - p.vana@vendryne.cz

Walkarz Roman, Ing. - r.walkarz@vendryne.cz

Zakřevský Milan - m.zakrevsky@vendryne.cz

Zemene Roman, Mgr. - r.zemene@vendryne.cz

 

Zastupitelstvo obce 2018 - 2022

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10
1
11
12 13 14 15 16 17
1
18
19 20 21 22 23 24
1
25
26 27 28 29 30 31
1
1

Mobilní aplikace

V obrazeGoogle playApp Store

Novinky E-mailem

Novinky e-mailem

Interaktivní mapa obce

interaktivní mapa obce