...
Obec Vendryně
gmina Wędrynia

Zastupitelstvo obce

Zastupitelstvo obce Vendryně 2022 - 2026

Jednací řád zastupitelstva obce Vendryně

 

členové zastupitelstva:

Báča David, člen rady obce - d.baca@vendryne.cz

Bazgierová Alena, Mgr., členka rady obce - a.bazgierova@vendryne.cz

Bystroň Marek Ing. - m.bystron@vendryne.cz

Farna Karin Ing. - k.farna@vendryne.cz

Goryl Ivo, místostarosta - mistostarosta@vendryne.cz

Chlebková Jana - knihovna@vendryne.cz

Kraina Jan, Ing. - j.kraina@vendryne.cz

Kroliczek Jaroslav Ing. - j.kroliczek@vendryne.cz

Motyková Jiřina, Bc. - dps@vendryne.cz

Ondraszek Bronislav Ing. - b.ondraszek@vendryne.cz

Ondraszek Janusz, člen rady obce - j.ondraszek@vendryne.cz

Pilch Libor Ing. Ph.D. - l.pilch@vendryne.cz

Sikora Raimund, Dis., starosta - starosta@vendryne.cz

Slaninák Miroslav - m.slaninak@vendryne.cz

Špaček Ivo, Ing. - i.spacek@vendryne.cz

Váňa Petr, Ing. MBA - p.vana@vendryne.cz

Zakřevský Milan - m.zakrevsky@vendryne.cz

 

Zastupitelstvo 2022-2026

 

 

Interaktivní mapa obce

interaktivní mapa obce

 

 

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18
1
19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace

mobilní aplikace V OBRAZEaktuální informace z webu v mobilní aplikaci,

zdarma ke stažení:

Google Play

App Store

Počasí

dnes, středa 1. 2. 2023
sněžení 2 °C 1 °C
čtvrtek 2. 2. sněžení 2/0 °C
pátek 3. 2. déšť se sněhem 3/-6 °C
sobota 4. 2. sněžení 1/-4 °C