Školní dílny u PZŠ Vendryně

logo EU

reg. č. CZ.06.2.67/0.0/0.0/19_116/0013180
Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií a je realizován v rámci výzvy „IROP“ č. 92  „Infrastruktura základních škol pro uhelné regiony“.

Hlavním cílem projektu je zvýšení kvality vzdělávání v klíčových kompetencích ve vazbě na budoucí uplatnění na trhu práce (technické a řemeslné obory, přírodní vědy, práce s digitálními technologiemi). Předmětem projektu je obnova objektu tzv. školních dílen, kde vznikla technická dílna, přírodovědná učebna a nezbytné zázemí. Celý objekt je rovněž bezbariérový. Současně bylo v rámci projektu pořízeno nezbytné vybavení učeben. Díky realizaci projektu bude pedagogům a asistentům umožněno využívat moderní výukové metody (práce s 3D tiskárnami apod.). Učebny budou sloužit v rámci základního vzdělávání žáků základní školy ve Vendryni s polským jazykem vyučovacím.

logo EU

Datum vložení: 25. 4. 2022 13:19