Ozdravný pobyt na horách pro děti z polské ZŠ Vendryně

logo kraje

Obec Vendryně v loňském roce podala žádost o dotaci na získání finančních prostředků z Moravskoslezského kraje na ozdravné pobyty pro žáky 1. stupně základních škol.

logo kraje

Cílem programu a jím sledovanou prioritou je prevence respiračních onemocnění u žáků 1. stupně základních škol, na jejichž vzniku se podílí rovněž znečištění ovzduší.

Obec Vendryně se stala úspěšným žadatelem a získala dotaci na realizaci projektu „Ozdravný pobyt pro děti polské ZŠ Vendryně“ z dotačního programu Ozdravné pobyty pro žáky 1. stupně základních škol ŽPZ/05/2018 v Moravskoslezském kraji. Díky získané dotaci se žáci polské základní školy vypraví na čtrnáctidenní ozdravný pobyt v horách, na který odjedou na podzim tohoto roku.

Dotace je poskytnuta z rozpočtu Moravskoslezského kraje z Programu Ozdravné pobyty pro žáky 1. stupně základních škol ŽPZ/05/2018 v Moravskoslezském kraji, na úhradu neinvestičních uznatelných nákladů spojených s realizací ozdravných pobytů s cílem regenerace a prevence onemocnění dýchacích cest, organizovaných příjemcem dotace, tedy obcí Vendryně.

Celkové plánované výdaje projektu:       292.800,- Kč

Celkové způsobilé výdaje projektu:         292.800,- Kč

Na tento projekt bude poskytnuta neinvestiční dotace v maximální finanční výši 292.800,- Kč.

Datum vložení: 15. 7. 2019 10:41
Datum poslední aktualizace: 15. 7. 2019 10:43