Technologické centrum, spisová služba ORP Třinec

Obec Vendryně je součástí projektu Technologické centrum, spisová služba ORP Třinec CZ.1.06/2.1.00/06.06820

Podstatou projektu bylo zřízení Technologického centra a implementace systému elektronické Spisové služby pro správní obvod ORP Třinec.

Zřízení technologického centra znamená pořízení virtualizované infrastruktury, softwarového vybavení a digitalizačního pracoviště. Infrastruktura Technologického centra z technického pohledu podmiňuje realizaci spisové služby. V rámci technologického centra byla také provedena konsolidace serverového a aplikačního provozu městského úřadu Třinec a jeho agend.

Implementace spisové služby je realizována ve všech obcích správního obvodu ORP Třinec (12) a všech jimi zřizovaných organizacích (35). Elektronická spisová služba je nasazena v hostovaném režimu s využitím infrastruktury technologického centra.

logo projektu

Datum poslední aktualizace: 27. 7. 2017 23:55